Ekerö kontinentalsäng 180x200 cm
Art.nr: 19181
Beställningsvara
23 696 kr
| Utförande | |
|---|---|
| Utförande | 180x200 cm |
| Mått | |
|---|---|
| Bredd | 180 cm |
| Längd | 200 cm |
| Höjd (exkl. bäddmadrass och ben) | 45 cm |
| Information | |
|---|---|
| Komfortval | Medium, Fast |
| Pocketzoner | 5 |
| Resårlager | 2 |
| Stoppning | Polyeter |
| Tygfärger | 22 |
| Svensktillverkad | Ja |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Viking Beds of Sweden |
Ekerö kontinentalsäng 120x200 cm
Beställningsvara
Art.nr: 19184
18 832 kr
Ekerö kontinentalsäng 140x200 cm
Beställningsvara
Art.nr: 19183
21 400 kr
Ekerö kontinentalsäng 160x200 cm
Beställningsvara
Art.nr: 19182
23 696 kr
Ekerö kontinentalsäng 180x200 cm M/F Amalfi 4 sand
{$antal} {$enhet} på väg till butik (ber. 2026-04-13)
Art.nr: 17994
23 696 kr



