Arran soffbord Ø93 cm vitpigmenterad ek/glas
Rowico Home 121272
Art.nr: 19576
Beställningsvara
3 396,80 kr
| Utförande | |
|---|---|
| Färg | |
| Utförande | Ø93 cm |
| Material | Ek, glas |
| Mått | |
|---|---|
| Diameter | 93 cm |
| Höjd | 45 cm |
| Information | |
|---|---|
| Ytbehandling | Lackad |
| Monterad | Nej |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Rowico Home |
| SKU | 121272 |

