Alison stol svart läder/vitpigmenterade ekben snurr
Rowico Home 118131
Art.nr: 19652
Beställningsvara
2 580,80 kr
| Utförande | |
|---|---|
| Färg | Svart |
| Ben | |
| Klädsel | |
| Information | |
|---|---|
| Monterad | Nej |
| Mått | |
|---|---|
| Bredd | 51 cm |
| Djup | 60 cm |
| Höjd | 87 cm |
| Sittdjup | 44 cm |
| Sittbredd | 40 cm |
| Sitthöjd | 47 cm |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Rowico Home |
| SKU | 118131 |
Alison stol beige läder/svarta metallben snurr
KAMPANJ till 13 april
−15 %
Beställningsvara
Art.nr: 19610
2 036,80 kr
Alison stol svart läder/svarta metallben snurr
KAMPANJ till 13 april
−15 %
Beställningsvara
Art.nr: 19614
2 036,80 kr
Alison stol beige läder/bruna ekben snurr
KAMPANJ till 13 april
−15 %
Beställningsvara
Art.nr: 19653
2 580,80 kr
Alison stol beige läder/ekben snurr
KAMPANJ till 13 april
−15 %
Beställningsvara
Art.nr: 19602
2 580,80 kr
Alison stol beige läder/vitpigmenterade ekben snurr
KAMPANJ till 13 april
−15 %
{$antal} {$enhet} i butik
Art.nr: 19650
2 580,80 kr
Alison stol svart läder/bruna ekben snurr
KAMPANJ till 13 april
−15 %
Beställningsvara
Art.nr: 19644
2 580,80 kr
Alison stol svart läder/ekben snurr
KAMPANJ till 13 april
−15 %
Beställningsvara
Art.nr: 19646
2 580,80 kr

