Alison karmstol beige läder/bruna ekben snurr
Rowico Home 118146
Art.nr: 19657
Beställningsvara
2 920,80 kr
| Utförande | |
|---|---|
| Färg | Beige |
| Ben | |
| Klädsel | |
| Information | |
|---|---|
| Monterad | Nej |
| Mått | |
|---|---|
| Bredd | 58 cm |
| Djup | 59 cm |
| Höjd | 89 cm |
| Sittdjup | 44 cm |
| Sittbredd | 41 cm |
| Sitthöjd | 47 cm |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Rowico Home |
| SKU | 118146 |
Alison karmstol beige läder/svarta metallben snurr
KAMPANJ till 13 april
−15 %
{$antal} {$enhet} i butik
Art.nr: 19612
2 444,80 kr
Alison karmstol svart läder/svarta metallben snurr
KAMPANJ till 13 april
−15 %
Beställningsvara
Art.nr: 19616
2 444,80 kr
Alison karmstol beige läder/ekben snurr
KAMPANJ till 13 april
−15 %
Beställningsvara
Art.nr: 19642
2 920,80 kr
Alison karmstol beige läder/vitpigmenterade ekben snurr
KAMPANJ till 13 april
−15 %
Beställningsvara
Art.nr: 19641
2 920,80 kr
Alison karmstol svart läder/bruna ekben snurr
KAMPANJ till 13 april
−15 %
Beställningsvara
Art.nr: 19649
2 920,80 kr
Alison karmstol svart läder/ekben snurr
KAMPANJ till 13 april
−15 %
Beställningsvara
Art.nr: 19639
2 920,80 kr
Alison karmstol svart läder/vitpigmenterade ekben snurr
KAMPANJ till 13 april
−15 %
Beställningsvara
Art.nr: 19640
2 920,80 kr

