Bergen fåtölj ellift med pall ekben Orleans mörkgrå
Haga Gruppen AB CM51056BC
Art.nr: 19962
{$antal} {$enhet} i butik
7 400 kr
| Utförande | |
|---|---|
| Färg | Grå |
| Klädsel | Tyg |
| Ben | Ek |
| Utförande | Ellift |
| Mått | |
|---|---|
| Bredd | 65 cm |
| Djup | 68 cm |
| Höjd | 110 cm |
| Sitthöjd | 48 cm |
| Mått fotpall | |
|---|---|
| Bredd | 50 cm |
| Djup | 40 cm |
| Höjd | 42 cm |
| Information | |
|---|---|
| Liftfunktion | Ja |
| Snurrfunktion | Nej |
| Monterad | Nej |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Haga Gruppen AB |
| SKU | CM51056BC |



