Tyler matbord 120 cm vitpigmenterad ek, inkl 1 iläggsskiva
Rowico Home 119954
| Utförande | |
|---|---|
| Färg | |
| Material | Ek |
| Mått | |
|---|---|
| Bredd | 120 cm |
| Längd | 120 cm |
| Maxlängd | 210 cm |
| Höjd | 74 cm |
| Information | |
|---|---|
| Ytbehandling | Oljad |
| Monterad | Nej |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Rowico Home |
| SKU | 119954 |





