Enbär Continental 7z 180x200 cm inkl. bm och ben FA Bez brown
Art.nr: 20425
{$antal} {$enhet} i butik
8 792 kr
| Utförande | |
|---|---|
| Utförande | 180x200 cm |
| Mått | |
|---|---|
| Bredd | 180 cm |
| Längd | 200 cm |
| Information | |
|---|---|
| Komfortval | Fast |
| Pocketzoner | 7 |
| Resårlager | 1 |
| Stoppning | Polyeter |
| Tygfärger | 2 |
| Svensktillverkad | Ja |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Scapa |
Enbär Continental 7z 120x200 cm inkl. bm och ben FA Bez brown
{$antal} {$enhet} i butik
Art.nr: 20615
6 392 kr
Enbär Continental 7z 120x200 cm inkl. bm och ben FA Bez lightgrey
Beställningsvara
Art.nr: 20616
6 392 kr
Enbär Continental 7z 160x200 cm inkl. bm och ben FA Bez brown
Beställningsvara
Art.nr: 20613
8 792 kr
Enbär Continental 7z 160x200 cm inkl. bm och ben FA Bez lightgrey
Beställningsvara
Art.nr: 20614
8 792 kr
Enbär Continental 7z 180x200 cm inkl. bm och ben FA Bez lightgrey
Beställningsvara
Art.nr: 20612
8 792 kr


