KAMPANJ till 13 april
−15 %
Melstone sideboard 180 H70 brun ek
Rowico Home 148121
| Utförande | |
|---|---|
| Färg | |
| Material | Ek, ekfanér |
| Information | |
|---|---|
| Ytbehandling | Oljad |
| Monterad | Ja |
| Mått | |
|---|---|
| Bredd | 180 cm |
| Djup | 40 cm |
| Höjd | 70 cm |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Rowico Home |
| SKU | 148121 |
| Produktlänk | https://rowicohome.com/sv/mobler/forvaring/sideboards/melstone-sideboard-vitpigmenterad-148111 |
Melstone sideboard 180 H50 brun ek
KAMPANJ till 13 april
−15 %
Beställningsvara
Art.nr: 20536
6 796,80 kr
Melstone sideboard 180 H50 vitpigmenterad ek
KAMPANJ till 13 april
−15 %
Beställningsvara
Art.nr: 20541
6 796,80 kr
Melstone sideboard 180 H70 vitpigmenterad ek
KAMPANJ till 13 april
−15 %
Beställningsvara
Art.nr: 20539
8 156,80 kr









