Fairmount tilläggskiva 45x95 vitpigmenterad ek
Rowico Home 123186
| Utförande | |
|---|---|
| Färg | |
| Material | Ekfanér, ek |
| Mått | |
|---|---|
| Bredd | 95 cm |
| Längd | 45 cm |
| Höjd | 4 cm |
| Information | |
|---|---|
| Ytbehandling | Lackad |
| Monterad | Delvis |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Rowico Home |
| SKU | 123186 |
| Produktlänk | https://rowicohome.com/sv/mobler/bord/tillaggsskivor/fairmount-tillagg-vitpigmenterad-123186 |





