Clapperton tillägg 45x95 brun ek
Rowico Home 128172
| Utförande | |
|---|---|
| Färg | |
| Material | Ek |
| Mått | |
|---|---|
| Bredd | 95 cm |
| Längd | 45 cm |
| Höjd | 2,5 cm |
| Information | |
|---|---|
| Ytbehandling | Rubio Monocoat |
| Monterad | Nej |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Rowico Home |
| SKU | 128172 |
| Utförande | |
|---|---|
| Färg | |
| Material | Ek |
| Mått | |
|---|---|
| Bredd | 95 cm |
| Längd | 45 cm |
| Höjd | 2,5 cm |
| Information | |
|---|---|
| Ytbehandling | Rubio Monocoat |
| Monterad | Nej |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Rowico Home |
| SKU | 128172 |