Rainbow stol vitoljad ek/elmo läder
Art.nr: 20998
Beställningsvara
4 152 kr
| Utförande | |
|---|---|
| Sits | Elmo läder |
| Färg | |
| Utförande | Stol |
| Material | Ek |
| Mått | |
|---|---|
| Bredd | 46 cm |
| Djup | 56 cm |
| Höjd | 87 cm |
| Sitthöjd | 47 cm |
| Vikt | 4,5 kg |
| Information | |
|---|---|
| Monterad | Delvis |
| Ytbehandling | Oljad |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | HansK |
Rainbow stol vit/nature
Beställningsvara
Art.nr: 21002
2 876 kr
Rainbow stol oljad ek/bonded läder svart
{$antal} {$enhet} i butik
Art.nr: 5865
3 196 kr
Rainbow stol oljad ek/nature
Beställningsvara
Art.nr: 19954
3 196 kr
Rainbow stol svart/nature
Beställningsvara
Art.nr: 21000
3 196 kr
Rainbow stol vitoljad ek/nature
Beställningsvara
Art.nr: 20999
3 356 kr
Rainbow stol vit/Elmo läder
Beställningsvara
Art.nr: 21003
3 672 kr
Rainbow stol oljad ek/elmo läder
Beställningsvara
Art.nr: 20997
3 992 kr
Rainbow stol svart/Elmo läder
Beställningsvara
Art.nr: 21001
3 992 kr


