Ekerö Special Edition kontinentalsäng 210x200 cm, Pulse bäddmadrass 210x200 cm
Utförande
Art.nr: 21310
Beställningsvara
28 719,20 kr
| Utförande | |
|---|---|
| Utförande | 210x200 cm |
| Mått | |
|---|---|
| Bredd | 210 cm |
| Längd | 200 cm |
| Höjd (exkl. bäddmadrass och ben) | 45 cm |
| Information | |
|---|---|
| Komfortval | Medium, Fast |
| Pocketzoner | 5 |
| Resårlager | 2 |
| Stoppning | Polyeter |
| Tygfärger | 3 |
| Svensktillverkad | Ja |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Viking Beds of Sweden |
Ekerö Special Edition kontinentalsäng 160x200 cm, Pulse bäddmadrass 160x200 cm
ERBJUDANDE till 27 april
−28 %
Beställningsvara
Art.nr: 21309
22 392 kr
Ekerö Special Edition kontinentalsäng 180x200 cm, Pulse bäddmadrass 180x200 cm
ERBJUDANDE till 27 april
−28 %
Beställningsvara
Art.nr: 21308
22 392 kr




