* En produkt av denna modell/serie finns hemma för demo i vår butik i/på Tofta!

Tall Kontinental 5z 210x210 cm Hevre inkl. ben
Art.nr: 21428
Beställningsvara
18 774,40 kr
| Utförande | |
|---|---|
| Tyg | Hevre |
| Utförande | 210x210 cm |
| Mått | |
|---|---|
| Bredd | 210 cm |
| Längd | 210 cm |
| Höjd (exkl. bäddmadrass och ben) | 40 cm |
| Information | |
|---|---|
| Komfortval | Medium, Fast, Extrafast |
| Pocketzoner | 5 |
| Resårlager | 2 |
| Tygfärger | 1 |
| Tillverkningsland | Sverige |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Beds by Scapa |
Tall Kontinental 5z 120x200 cm Eden inkl. ben
Beställningsvara
Art.nr: 21436
10 094,40 kr
Tall Kontinental 5z 120x200 cm Hevre inkl. ben
Beställningsvara
Art.nr: 21437
10 470,40 kr
Tall Kontinental 5z 120x200 cm Jeans inkl. ben
Beställningsvara
Art.nr: 21438
10 470,40 kr
Tall Kontinental 5z 120x200 cm Mohair inkl. ben
Beställningsvara
Art.nr: 21439
10 470,40 kr
Tall Kontinental 5z 140x200 cm Eden inkl. ben
Beställningsvara
Art.nr: 21431
11 048 kr
Tall Kontinental 5z 140x200 cm Hevre inkl. ben
Beställningsvara
Art.nr: 21433
11 462,40 kr
Tall Kontinental 5z 140x200 cm Jeans inkl. ben
Beställningsvara
Art.nr: 21434
11 462,40 kr
Tall Kontinental 5z 140x200 cm Mohair inkl. ben
Beställningsvara
Art.nr: 21435
11 462,40 kr
Tall Kontinental 5z 160x200 cm Eden inkl. ben
Beställningsvara
Art.nr: 21423
12 463,20 kr
Tall Kontinental 5z 160x200 cm Hevre inkl. ben
Beställningsvara
Art.nr: 21424
12 918,40 kr
Tall Kontinental 5z 160x200 cm Jeans inkl. ben
Beställningsvara
Art.nr: 21425
12 918,40 kr
Tall Kontinental 5z 160x200 cm Mohair inkl. ben
Beställningsvara
Art.nr: 21426
12 918,40 kr
Tall Kontinental 5z 180x200 cm Eden inkl. ben
Beställningsvara
Art.nr: 21415
13 696 kr
Tall Kontinental 5z 180x200 cm Hevre inkl. ben
Beställningsvara
Art.nr: 21418
14 196 kr
Tall Kontinental 5z 180x200 cm Jeans inkl. ben
Beställningsvara
Art.nr: 21417
14 196 kr
Tall Kontinental 5z 180x200 cm Mohair inkl. ben
Beställningsvara
Art.nr: 21416
14 196 kr
Tall Kontinental 5z 180x210 cm Eden inkl. ben
Beställningsvara
Art.nr: 21419
15 750,40 kr
Tall Kontinental 5z 180x210 cm Hevre inkl. ben
Beställningsvara
Art.nr: 21420
16 325,60 kr
Tall Kontinental 5z 180x210 cm Jeans inkl. ben
Beställningsvara
Art.nr: 21421
16 325,60 kr
Tall Kontinental 5z 180x210 cm Mohair inkl. ben
Beställningsvara
Art.nr: 21422
16 325,60 kr
Tall Kontinental 5z 210x210 cm Eden inkl. ben
Beställningsvara
Art.nr: 21427
18 112 kr
Tall Kontinental 5z 210x210 cm Jeans inkl. ben
Beställningsvara
Art.nr: 21429
18 774,40 kr
Tall Kontinental 5z 210x210 cm Mohair inkl. ben
Beställningsvara
Art.nr: 21430
18 774,40 kr



