Langdon soffa 4-sits Casual #49 pistage
Rowico Home 250270
| Utförande | |
|---|---|
| Färg | |
| Mått | |
|---|---|
| Längd | 271 cm |
| Djup | 114 cm |
| Höjd | 80 cm |
| Sittdjup | 72 cm |
| Sitthöjd | 44 cm |
| Sittbredd | 234 cm |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Rowico Home |
| SKU | 250270 |
| Produktlänk | https://rowicohome.com/sv/mobler/soffor/4sitssoffor/langdon-4sitssoffa-pistage-250270 |
Langdon soffa 4-sits Casual #04 nougat
KAMPANJ till 13 april
−15 %
Beställningsvara
Art.nr: 21511
18 356,80 kr
Langdon soffa 4-sits Casual #36 sand
KAMPANJ till 13 april
−15 %
Beställningsvara
Art.nr: 21510
18 356,80 kr
Langdon soffa 4-sits Casual #15 jeansblått
KAMPANJ till 13 april
−15 %
Beställningsvara
Art.nr: 21513
19 036,80 kr




