Langdon soffa 3-sits Casual #49 pistage
Rowico Home 260270
| Utförande | |
|---|---|
| Färg | |
| Mått | |
|---|---|
| Längd | 216 cm |
| Djup | 114 cm |
| Höjd | 80 cm |
| Sittdjup | 72 cm |
| Sitthöjd | 44 cm |
| Sittbredd | 179 cm |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Rowico Home |
| SKU | 260270 |
| Produktlänk | https://rowicohome.com/sv/mobler/soffor/3sitssoffor/langdon-3sitssoffa-pistage-260270 |
Langdon soffa 3-sits Casual #04 nougat
KAMPANJ till 13 april
−15 %
Beställningsvara
Art.nr: 21509
15 636,80 kr
Langdon soffa 3-sits Casual #36 sand
KAMPANJ till 13 april
−15 %
Beställningsvara
Art.nr: 21508
15 636,80 kr
Langdon soffa 3-sits Casual #15 jeansblå
KAMPANJ till 13 april
−15 %
{$antal} {$enhet} i butik
Art.nr: 20856
16 316,80 kr




