Milford väggknopp Ø12 cm vitpigmenterad ek
Rowico Home 119529
Art.nr: 2473
{$antal} {$enhet} i butik
200,80 kr
| Utförande | |
|---|---|
| Färg | |
| Utförande | 12 cm |
| Mått | |
|---|---|
| Bredd | 12 cm |
| Djup | 4 cm |
| Höjd | 12 cm |
| Information | |
|---|---|
| Ytbehandling | Lackad |
| Monterad | Ja |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Rowico Home |
| SKU | 119529 |



