Clear soffbord 55 ek
Birger 1001099
| Utförande | |
|---|---|
| Färg | |
| Material | Glas/Trä |
| Mått | |
|---|---|
| Bredd | 55 cm |
| Höjd | 45 cm |
| Längd | 55 cm |
| Information | |
|---|---|
| Ytbehandling | Lackad |
| Monterad | Nej |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Birger |
| SKU | 1001099 |
| Utförande | |
|---|---|
| Färg | |
| Material | Glas/Trä |
| Mått | |
|---|---|
| Bredd | 55 cm |
| Höjd | 45 cm |
| Längd | 55 cm |
| Information | |
|---|---|
| Ytbehandling | Lackad |
| Monterad | Nej |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Birger |
| SKU | 1001099 |