Brooklyn sideboard 160 mörkbrun ek
Rowico Home 108544
Art.nr: 12365
{$antal} {$enhet} i butik
10 876,80 kr
| Utförande | |
|---|---|
| Färg | |
| Material | Ek |
| Mått | |
|---|---|
| Bredd | 160 cm |
| Djup | 45 cm |
| Höjd | 80 cm |
| Information | |
|---|---|
| Ytbehandlning | Lackad |
| Monterad | Delvis |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Rowico Home |
| SKU | 108544 |




