KAMPANJ till 13 april
−15 %
Brooklyn sideboard 160 ek
Rowico Home 108595
| Utförande | |
|---|---|
| Färg | |
| Material | Ek |
| Mått | |
|---|---|
| Bredd | 160 cm |
| Djup | 45 cm |
| Höjd | 80 cm |
| Information | |
|---|---|
| Ytbehandlning | Lackad |
| Monterad | Delvis |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Rowico Home |
| SKU | 108595 |
| Utförande | |
|---|---|
| Färg | |
| Material | Ek |
| Mått | |
|---|---|
| Bredd | 160 cm |
| Djup | 45 cm |
| Höjd | 80 cm |
| Information | |
|---|---|
| Ytbehandlning | Lackad |
| Monterad | Delvis |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Rowico Home |
| SKU | 108595 |