Bristol konsollbord antiksvart
Nordic Furniture 986307
| Utförande | |
|---|---|
| Färg | |
| Material | Furu, MDF |
| Mått | |
|---|---|
| Bredd | 78 cm |
| Djup | 30 cm |
| Höjd | 80 cm |
| Information | |
|---|---|
| Monterad | Nej |
| Ytbehandling | Lackad |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Nordic Furniture |
| SKU | 986307 |
| Utförande | |
|---|---|
| Färg | |
| Material | Furu, MDF |
| Mått | |
|---|---|
| Bredd | 78 cm |
| Djup | 30 cm |
| Höjd | 80 cm |
| Information | |
|---|---|
| Monterad | Nej |
| Ytbehandling | Lackad |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Nordic Furniture |
| SKU | 986307 |