Bristol konsollbord antikvit
Nordic Furniture 5001509
Art.nr: 12937
{$antal} {$enhet} på väg till butik (ber. 2026-04-20)
1 088 kr
| Utförande | |
|---|---|
| Färg | |
| Material | Furu, MDF |
| Mått | |
|---|---|
| Bredd | 78 cm |
| Djup | 30 cm |
| Höjd | 80 cm |
| Information | |
|---|---|
| Ytbehandling | Lackad |
| Monterad | Nej |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Nordic Furniture |
| SKU | 5001509 |


