Filippa matbord ovalt 170/210 ek/vit
Rowico Home 117627
Art.nr: 14119
{$antal} {$enhet} i butik
8 836,80 kr
| Utförande | |
|---|---|
| Färg | |
| Material | Ek |
| Mått | |
|---|---|
| Bredd | 105 cm |
| Längd | 170 cm |
| Maxlängd | 210 cm |
| Höjd | 74 cm |
| Information | |
|---|---|
| Ytbehandling | Oljad |
| Monterad | Nej |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Rowico Home |
| SKU | 117627 |
Filippa matbord ovalt 170/210 ek
KAMPANJ till 13 april
−15 %
Beställningsvara
Art.nr: 14928
8 836,80 kr
Filippa matbord ovalt 170/210 mörkbrun ek
KAMPANJ till 13 april
−15 %
Beställningsvara
Art.nr: 20267
8 836,80 kr
Filippa matbord ovalt 170/210 vitpigmenterad ek
KAMPANJ till 13 april
−15 %
Beställningsvara
Art.nr: 14929
8 836,80 kr



