KAMPANJ till 13 april
−15 %
Filippa stol ek/grått tyg
Rowico Home 113781
| Utförande | |
|---|---|
| Färg | |
| Material | Ek |
| Mått | |
|---|---|
| Sittdjup | 41 cm |
| Sittbredd | 44 cm |
| Sitthöjd | 48 cm |
| Bredd | 44 cm |
| Djup | 51 cm |
| Höjd | 92 cm |
| Information | |
|---|---|
| Monterad | Ja |
| Ytbehandling | Oljad |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Rowico Home |
| SKU | 113781 |
Filippa klaffbord 120+45x80 cm ek
KAMPANJ till 13 april
−15 %
Beställningsvara
Art.nr: 8669
5 776,80 kr
Filippa klaffbord 80+45x80 cm ek
KAMPANJ till 13 april
−15 %
Beställningsvara
Art.nr: 14923
5 436,80 kr
Filippa matbord 140x90 cm ek
KAMPANJ till 13 april
−15 %
Beställningsvara
Art.nr: 11534
5 776,80 kr
Filippa matbord 180x90 cm ek
KAMPANJ till 13 april
−15 %
Beställningsvara
Art.nr: 14924
6 796,80 kr
Filippa matbord ovalt 170/210 ek
KAMPANJ till 13 april
−15 %
Beställningsvara
Art.nr: 14928
8 836,80 kr
Filippa matbord ovalt 170/210 ek/vit
KAMPANJ till 13 april
−15 %
{$antal} {$enhet} i butik
Art.nr: 14119
8 836,80 kr
Filippa matbord runt 120 cm ek, inkl 1 iläggsskiva
KAMPANJ till 13 april
−15 %
Beställningsvara
Art.nr: 19217
8 836,80 kr






