KAMPANJ till 13 april
−15 %
Filippa vitrinskåp 2D 1L vitpigmenterad ek
Rowico Home 113788
Art.nr: 14189
{$antal} {$enhet} i butik
10 196,80 kr
| Utförande | |
|---|---|
| Färg | |
| Material | Ek |
| Mått | |
|---|---|
| Bredd | 82 cm |
| Djup | 40 cm |
| Höjd | 185 cm |
| Information | |
|---|---|
| Ytbehandling | Lackad |
| Monterad | Delvis |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Rowico Home |
| SKU | 113788 |







