KAMPANJ till 13 april
−15 %
Filippa vitrinskåp 2D 1L mörkbrun ek
Rowico Home 117943
| Utförande | |
|---|---|
| Färg | |
| Material | Ek |
| Mått | |
|---|---|
| Bredd | 82 cm |
| Djup | 40 cm |
| Höjd | 185 cm |
| Information | |
|---|---|
| Ytbehandling | Lackad |
| Monterad | Delvis |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Rowico Home |
| SKU | 117943 |
| Utförande | |
|---|---|
| Färg | |
| Material | Ek |
| Mått | |
|---|---|
| Bredd | 82 cm |
| Djup | 40 cm |
| Höjd | 185 cm |
| Information | |
|---|---|
| Ytbehandling | Lackad |
| Monterad | Delvis |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Rowico Home |
| SKU | 117943 |