KAMPANJ till 13 april
−15 %
Lotta barbord svart askfanér
Rowico Home 110710
| Utförande | |
|---|---|
| Färg | Svart |
| Mått | |
|---|---|
| Längd | 90 cm |
| Bredd | 90 cm |
| Höjd | 91 cm |
| Information | |
|---|---|
| Ytbehandling | Lackad |
| Monterad | Nej |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Rowico Home |
| SKU | 110710 |
Lotta pinnstol svart
KAMPANJ till 13 april
−15 %
{$antal} {$enhet} i butik
Art.nr: 7820
608,80 kr
Lotta pinnstol vit
KAMPANJ till 13 april
−15 %
{$antal} {$enhet} i butik
Art.nr: 7819
608,80 kr
Lotta pinnstol vitpigmenterad
KAMPANJ till 13 april
−15 %
{$antal} {$enhet} i butik
Art.nr: 7822
608,80 kr
Lotta klaffbord 80+25x80 cm vit
KAMPANJ till 13 april
−15 %
Beställningsvara
Art.nr: 8952
1 696,80 kr
Lotta klaffbord 120+40x80 cm vit
KAMPANJ till 13 april
−15 %
Beställningsvara
Art.nr: 8951
2 036,80 kr







