Lotta pinnstol svart
Rowico Home 110776
| Utförande | |
|---|---|
| Färg | |
| Material | Gummiträ |
| Mått | |
|---|---|
| Bredd | 43 cm |
| Djup | 50 cm |
| Höjd | 92 cm |
| Sittdjup | 39 cm |
| Sittbredd | 43 cm |
| Sitthöjd | 45 cm |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Rowico Home |
| SKU | 110776 |
Lotta pinnstol vit
KAMPANJ till 13 april
−15 %
{$antal} {$enhet} i butik
Art.nr: 7819
608,80 kr
Lotta pinnstol vitpigmenterad
KAMPANJ till 13 april
−15 %
{$antal} {$enhet} i butik
Art.nr: 7822
608,80 kr
Lotta klaffbord 80+25x80 cm vit
KAMPANJ till 13 april
−15 %
Beställningsvara
Art.nr: 8952
1 696,80 kr
Lotta barbord svart askfanér
KAMPANJ till 13 april
−15 %
Beställningsvara
Art.nr: 15031
2 036,80 kr
Lotta klaffbord 120+40x80 cm vit
KAMPANJ till 13 april
−15 %
Beställningsvara
Art.nr: 8951
2 036,80 kr

