Lotta klaffbord 80+25x80 cm vit
Rowico Home 110647
| Utförande | |
|---|---|
| Färg | Vit |
| Mått | |
|---|---|
| Bredd | 80 cm |
| Längd | 80 cm |
| Maxlängd | 105 cm |
| Höjd | 76 cm |
| Information | |
|---|---|
| Ytbehandling | Lackad |
| Monterad | Nej |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Rowico Home |
| SKU | 110647 |
Lotta pinnstol svart
KAMPANJ till 13 april
−15 %
{$antal} {$enhet} i butik
Art.nr: 7820
608,80 kr
Lotta pinnstol vit
KAMPANJ till 13 april
−15 %
{$antal} {$enhet} i butik
Art.nr: 7819
608,80 kr
Lotta pinnstol vitpigmenterad
KAMPANJ till 13 april
−15 %
{$antal} {$enhet} i butik
Art.nr: 7822
608,80 kr
Lotta barbord svart askfanér
KAMPANJ till 13 april
−15 %
Beställningsvara
Art.nr: 15031
2 036,80 kr
Lotta klaffbord 120+40x80 cm vit
KAMPANJ till 13 april
−15 %
Beställningsvara
Art.nr: 8951
2 036,80 kr



