Yumi tillägg 45 svart
Rowico Home 116928
| Utförande | |
|---|---|
| Färg | |
| Material | Ask |
| Mått | |
|---|---|
| Längd | 45 cm |
| Bredd | 90 cm |
| Höjd | 20 cm |
| Information | |
|---|---|
| Ytbehandling | Lackad |
| Monterad | Ja |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Rowico Home |
| SKU | 116928 |
Yumi tillägg 45 brun ek
KAMPANJ till 13 april
−15 %
Beställningsvara
Art.nr: 16605
1 016,80 kr
Yumi tillägg 45 ek
KAMPANJ till 13 april
−15 %
Beställningsvara
Art.nr: 15238
1 016,80 kr
Yumi tillägg 45 vitpigmenterad
KAMPANJ till 13 april
−15 %
Beställningsvara
Art.nr: 15240
1 016,80 kr


