Yumi tillägg 45 vitpigmenterad
Rowico Home 119221
| Utförande | |
|---|---|
| Färg | |
| Material | Ek |
| Mått | |
|---|---|
| Längd | 45 cm |
| Bredd | 90 cm |
| Höjd | 20 cm |
| Information | |
|---|---|
| Ytbehandling | Lackad |
| Monterad | Ja |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Rowico Home |
| SKU | 119221 |
| Utförande | |
|---|---|
| Färg | |
| Material | Ek |
| Mått | |
|---|---|
| Längd | 45 cm |
| Bredd | 90 cm |
| Höjd | 20 cm |
| Information | |
|---|---|
| Ytbehandling | Lackad |
| Monterad | Ja |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Rowico Home |
| SKU | 119221 |