ZigZag soffa oljad ek
HansK 660-40
| Utförande | |
|---|---|
| Färg | |
| Utförande | Soffa |
| Material | Ek |
| Mått | |
|---|---|
| Bredd | 106 cm |
| Djup | 44 cm |
| Vikt | 13 kg |
| Höjd | 89 cm |
| Sitthöjd | 49 cm |
| Information | |
|---|---|
| Design | Markus Johansson |
| Monterad | Ja |
| Ytbehandling | Oljad |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | HansK |
| SKU | 660-40 |
ZigZag soffa vit
KAMPANJ till 14 april
−15 %
Beställningsvara
Art.nr: 19869
5 776,80 kr
ZigZag soffa svartbetsad ask
KAMPANJ till 14 april
−15 %
Beställningsvara
Art.nr: 19865
6 456,80 kr
ZigZag soffa vitoljad ek
KAMPANJ till 14 april
−15 %
Beställningsvara
Art.nr: 19871
6 796,80 kr



