ZigZag soffa svartbetsad ask
HansK 660S-40
| Utförande | |
|---|---|
| Färg | |
| Utförande | Soffa |
| Material | Ask |
| Mått | |
|---|---|
| Bredd | 106 cm |
| Djup | 44 cm |
| Vikt | 13 kg |
| Höjd | 89 cm |
| Sitthöjd | 49 cm |
| Information | |
|---|---|
| Design | Markus Johansson |
| Monterad | Ja |
| Ytbehandling | Lackad |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | HansK |
| SKU | 660S-40 |


