Arrie soffbord D80 cm whitewash ek/svart
Feel Design 1271
| Utförande | |
|---|---|
| Färg | |
| Material | Ekfanér |
| Mått | |
|---|---|
| Diameter | 80 cm |
| Höjd | 40 cm |
| Vikt | 30 kg |
| Information | |
|---|---|
| Ytbehandling | Vaxad |
| Monterad | Delvis |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Feel Design |
| SKU | 1271 |
| Utförande | |
|---|---|
| Färg | |
| Material | Ekfanér |
| Mått | |
|---|---|
| Diameter | 80 cm |
| Höjd | 40 cm |
| Vikt | 30 kg |
| Information | |
|---|---|
| Ytbehandling | Vaxad |
| Monterad | Delvis |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Feel Design |
| SKU | 1271 |