Arrie mediabänk 160 whitewash ek/svart
Feel Design 1374
| Utförande | |
|---|---|
| Färg | |
| Material | Fanerad ek |
| Ytbehandling | Vaxad |
| Mått | |
|---|---|
| Längd | 160 cm |
| Djup | 48 cm |
| Höjd | 45 cm |
| Vikt | 55 kg |
| Information | |
|---|---|
| Monterad | Ja |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Feel Design |
| SKU | 1374 |
| Utförande | |
|---|---|
| Färg | |
| Material | Fanerad ek |
| Ytbehandling | Vaxad |
| Mått | |
|---|---|
| Längd | 160 cm |
| Djup | 48 cm |
| Höjd | 45 cm |
| Vikt | 55 kg |
| Information | |
|---|---|
| Monterad | Ja |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Feel Design |
| SKU | 1374 |