Bristol väggskåp antikvit
Nordic Furniture 5001511
| Utförande | |
|---|---|
| Färg | |
| Material | MDF |
| Utförande | Väggskåp |
| Mått | |
|---|---|
| Bredd | 80 cm |
| Djup | 20 cm |
| Höjd | 120 cm |
| Information | |
|---|---|
| Monterad | Ja |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Nordic Furniture |
| SKU | 5001511 |
| Utförande | |
|---|---|
| Färg | |
| Material | MDF |
| Utförande | Väggskåp |
| Mått | |
|---|---|
| Bredd | 80 cm |
| Djup | 20 cm |
| Höjd | 120 cm |
| Information | |
|---|---|
| Monterad | Ja |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Nordic Furniture |
| SKU | 5001511 |