Bristol vitrinskåp 1 dörr antiksvart
Nordic Furniture 986309
| Utförande | |
|---|---|
| Färg | |
| Material | Furu, MDF, glas |
| Mått | |
|---|---|
| Bredd | 30 cm |
| Djup | 45 cm |
| Höjd | 166 cm |
| Information | |
|---|---|
| Ytbehandling | Lackad |
| Monterad | Ja |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Nordic Furniture |
| SKU | 986309 |
| Utförande | |
|---|---|
| Färg | |
| Material | Furu, MDF, glas |
| Mått | |
|---|---|
| Bredd | 30 cm |
| Djup | 45 cm |
| Höjd | 166 cm |
| Information | |
|---|---|
| Ytbehandling | Lackad |
| Monterad | Ja |
| Fabrikat | |
|---|---|
| Tillverkare | Nordic Furniture |
| SKU | 986309 |